Aygen: Üreten bir Elazığ için elimizden geleni yapacağız

Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Murat Aygen ve MHP Merkez İlçe Başkanı Vahit Erkan, Elazığ sanayi sitesi esnaflarıyla bir araya geldi. İş dünyasının kalbi olarak nitelendirilen ve şehrin ekonomik can damarı olan sanayi sitesinde esnaflarla sohbet eden Aygen ve Erkan, onların taleplerini ve önerilerini dinledi.

PAYLAŞ
Elazığ Detay Haber - Gülşah Altaş

MHP adayı Doç. Dr. Murat Aygen her dükkanın kapısını çalıp, esnafın sıkıntılarına kulak verdi. Hem esnafın işlerinin durumu hakkında bilgi aldı hem de Elazığ için planlanan projeler esnafın fikirlerine sunuldu. Doç. Dr. Aygen, üreten bir Elazığ için ellerinden geleni yapacaklarını ve esnafın yanında yer alacaklarını vurguladı.

Ziyaret sırasında, sanayi sitesindeki karşılaşılan bazı sorunlardan bahseden esnaflar, Aygen’e kendi çözüm önerilerini de aktardı. Bu öneriler, altyapı sorunlarından, iş güvenliğinden kentsel dönüşüme kadar geniş bir yelpazede değerlendirildi.

MHP adayı Aygen , ziyaretleri sırasında yaptığı açıklamada, “Elazığ’ın her köşesi bizim için değerli. Burada üretim yapan esnaflarımızın yanında olmak ve onların işlerini kolaylaştırmak bizim için bir görev” dedi. Aygen, MHP'nin yerel yönetimlerdeki başarılı geçmişine de atıfta bulunarak, esnafın her daim güvenebileceği bir yönetim anlayışı vaat etti.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN