AK Parti Milletvekili adayları seçim çalışmalarını sürdürüyor

AK Parti Elazığ Milletvekili adayları seçim çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda milletvekili adayları şehrin genelinde vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor.

PAYLAŞ
Elazığ Detay Haber - Ömer Kaya

Prof. Dr. Erol Keleş: Uluova ve Kuzova’ya Suyu Kavuşturuyoruz

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Prof. Dr. Erol Keleş, seçim çalışmalarını sürdürüyor.

Prof. Dr. Erol Keleş, seçim çalışmaları kapsamında Elazığ Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanlığını, ardından site esnafını ziyaret etti. Esnafları selamlayan Prof. Dr. Erol Keleş, hayırlı kazançlar diledi, 14 Mayıs seçimleri için destek istedi. 

Prof. Dr. Erol Keleş, Elazığ’a gelen DSİ Genel Müdürü Mehmet Akif Balta ve heyeti ile Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, AK Parti İl başkanı Şerafettin Yıldırım ile birlikte DSİ 9 Bölge Müdürlüğünde Elazığ’da yapılması planlanan projelere ilişkin istişarelerde bulundu. 
Prof. Dr. Erol Keleş, İl Başkanı Şerafettin Yıldırım ve Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ile birlikte Sanayi sitesi esnaflarını da ziyaret etti, ardından Kültür Parkta düzenlenen Birlik ve Beraberlik Buluşmasında Karakoçanlı vatandaşlarla bir araya geldi. 

AK Parti Milletvekili adayları seçim çalışmalarını sürdürüyor

Burada konuşan Milletvekili Adayı Prof. Dr. Erol Keleş, 14 Mayıs seçimlerinin önemini bir kez daha vurgulayarak, “Bu seçim artık Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliğinin de ötesinde taşınmış bir seçim. 2000’li yılların öncesini biz yaşadık. 2000’li yıllardan sonra geldiğimiz 2023 yılında Türkiye’nin nereden nereye geldiğini hepimiz çok net görüyoruz. Şu anda Türkiye altyapısıyla enerjisiyle, savunma sanayisiyle, sağlığıyla, turizmiyle bölgenin lider ülkesi olmaya aday bir ülke. İHA’larımız, SİHA’larımız , 10 gün önce doğalgazı biz karaya çıkardık. Savaş, uçaklarımız, savaş gemilerimiz, uydularımız. Bunlar kolay şeyler değil. Bunlar kolay yapılmadı. Şimdi Cumhurbaşkanımız ne diyor, Türkiye Yüz Yılı diyor. 2023’ten sonra Türkiye Yüzyılı, bunun bir anlamı var. Artık ileri bir teknolojiye kucak açmış bir Türkiye var. Ama bunu engellemek isteyen tabi ki dış ülkeler ve bunun yandaşları var. O yüzden 14 Mayıs seçimi Türkiye’nin seçimidir. Bu yüzden de biz her zaman Cumhurbaşkanımızın yanında olduk, bundan sonra da asla O’nun yanından ayrılmayacağız. Her zaman ona omuz vereceğiz.

AK Parti Milletvekili adayları seçim çalışmalarını sürdürüyor

İnşallah 15 Mayıs günü cumhurbaşkanımızla beraber Yeni Türkiye Yüz Yılı diyeceğiz.” ifadelerini kullandı. 
Prof. Dr. Erol Keleş, Elazığ’ın sahipsiz bir şehir olmadığını sözlerine ekleyerek, “Birileri çıkıp diyor ki ‘hizmet bizim işimiz.’ Biz sizin ne iş yaptığınızı çok iyi biliyoruz. Bu şehri sahipsiz ve mutsuz kıldınız. Bu şehirde yapılan yatırımları hiçe saydınız. Biz bunların psikolojisini biliyoruz. Elazığ’a hizmet yapıldı, ama diyerek insanlar üzerinde algı oluşturdular. Bu şehri mutsuz ettiler, bu şehri sahipsiz ettiler. Bu şehir hiç bir zaman sahipsiz değildir, asla sahipsiz kalmayacaktır. Biz milletvekili adayı arkadaşlarımızla beraber inşallah 15 Mayıs sabahı Cumhur ittifakı olarak 5 milletvekilimizle Elazığımızı temsil etmek üzere TBMM’ye gideceğiz. Biz çalışıyoruz, biz emek veriyoruz. Biz masa başında hizmet bizim işimiz demiyoruz. Şehrimizin batı kısmına 800 yataklı hastaneyi Cumhurbaşkanımız imzaladı. Ödeneği çıktı, inşallah seçimden hemen sonra projesi hazırlanıp bu şehre gelişime açık 800 yataklı Elazığ’ın yüzyılını garanti altına alacak bir hastaneye başlayacağız. Hizmet bu:” diye konuştu. 

AK Parti Milletvekili adayları seçim çalışmalarını sürdürüyor

Elazığ’da Uluıova ve Kuzova sulama projelerinde yeni adımlar attıklarını belirten Prof. Dr. Erol Keleş, “DSİ Genel Müdürümüzü Elazığ’a davet etmiştik. Elazığ’ın en büyük problemlerinden biri Kuzova, Uluova tarımsal sulama projesi. Bununla ilgili istişarelerde bulunduk. Bugün itibariyle Kuzova ve Uluova tarımsal sulamayla ilgili bir problemimiz yok. 2 MW’lık GES ihalesi yapılmış ve işleme alınmıştı. 4 MW’lık GES için de ihalesi sürecinin başlayacağını bize müjdeledi. Kuzova pompajlı sulamasının DSİ tarafından işletilmesi Türkiye’de 6. İl olarak hayata geçiyor. Genel Müdürümüzden bunun sözünü aldık. Seçimden hemen sonra bu başlayacak. Uluova sulama projesiyle ilgili olarak boru ihalesi tamamlandı. Seçimden sonra borular döşenmeye başlanacak. 5 MW’lık GES ihalesinin yapılmasının sözünü aldık. Bunun dışında Uluova pompaj binası ihalesinin sözünü aldık. Biz çalışıyoruz. Biz Elazığ için hizmet için çalışıyoruz. Şorşor deresinin ıslahı için 1. Etap 2017’de tamamlanmıştı, 2. Etap için de DSİ genel müdürümüzden bu yıl içinde tamamlanma sözünü aldık.” şeklinde konuştu. 

Prof. Dr. Erol Keleş,seçim çalışmaları kapsamında AK Parti Kadın Kolları Başkanlığınca Ataşehir Mahallesinde düzenlenen programda vatandaşlarla bir araya geldi.

AK Parti Milletvekili adayları seçim çalışmalarını sürdürüyor

Yanılmaz: “Milletin adamıyla milletin arasına kimse giremez”

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Mücahit Yanılmaz, Recep Tayyip Erdoğan ile vatandaşlar arasında 21 yıllık sürede çok güçlü bir bağ oluştuğunu vurgulayarak, “14 Mayıs’ta bu güçlü bağ yeniden gün yüzüne çıkacak. Milletin adamıyla milletin arasına kimse giremez.” dedi. 

Seçim çalışmalarını yoğun tempoda sürdüren AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Mücahit Yanılmaz, S.S. Elazığ Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanlığı'nı ziyaret etti ardından esnaf ve vatandaşların sorunlarını dinledi. 
Elazığ Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü personeliyle bir araya gelen Yanılmaz, Kültür Park’ta düzenlenen Karakoçanlılar Birlik ve Beraberlik Buluşmasına katıldı. 

Kadın Kolları Başkanlığı tarafından Ataşehir Mahallesi’nde düzenlenen programa da katılan Yanılmaz, Sugözü Mahallesi’ne giderek burada muhtar ve vatandaşlarla bir araya geldi, 14 Mayıs seçimlerinin önemini anlattı, destek istedi. 
Parçikan Vakfı’nda vakıf üyeleriyle de buluşan Yanılmaz, yaklaşan seçimlerde AK Parti’ye destek istedi. 
Gittiği yerlerde büyük bir coşku ve heyecanla karşılanan Yanılmaz, 14 Mayıs’ta bu coşkunun sandığa AK Parti’nin zaferi olarak yansıyacağına inandığını vurguladı. 

AK Parti Milletvekili adayları seçim çalışmalarını sürdürüyor

Karakoçanlılarla bir araya geldiği programda 14 Mayıs’ın önemine vurgu yapan ve Millet İttifakı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nu eleştiren Yanılmaz şöyle konuştu; “Bu seçim Türkiye'de bir Cumhurbaşkanı seçimi veya bir Milletvekilli seçiminin çok ötesine geçti. Önceki gün İstanbul'da dev bir miting yapıldı. Bu miting sadece Türkiye'deki muhalefeti ürkütmedi. İngiltere ayağa kalktı. Fransa ayağa kalktı. Amerika ayağa kalktı. İsrail ayağa kalktı. Nasıl olur da 21 yıldır Türkiye'yi idare eden bir lider, hala İstanbul'da mitingde 2 milyona yakın insanı bir araya getirir, şimdi başlarını ellerinin arasına almış kara kara bunu düşünüyorlar. Çok düşünecekler Allah'ın izniyle. Ben onlara buradan bir mesaj vermek istiyorum. Bakın bu işin bir tek çözüm yolu var. Ey bu insanların inançlarıyla devamlı savaşmış olanlar. Bu insanları küçük görenler. Hor görenler. Köylü diyenler. Bunların ismi Ankara'nın Kızılay'ına giremez diyenler. Milletin adamıyla milleti birbirinden ayırmaya gücünüz yetmeyecek inşallah. Bir tarafta milletin adamı var, bir tarafta millet var, bir tarafta da bu milletin inançlarına, geleneklerine, göreneklerine, yaşam tarzına, giyim tarzına, sakalına, başındaki takkesine, kadınlarımızın başörtüsüne düşman bir CHP ve onun zihniyeti var. 14 Mayıs'ta Allah'ın izniyle CHP ve onun avanelerini sandığa gömeceğiz. Yok olacaklar ve sandıktan bir daha çıkmayacaklar Allah'ın izniyle.”

AK Parti Milletvekili adayları seçim çalışmalarını sürdürüyor

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAYI ÖZ: MİLLETİMİZ 14 MAYIS’TA DOĞRU ADAM VE DOĞRU ADIMLARLA YOLA DEVAM DİYECEKTİR

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Hasan Murat Öz, seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini sürdürürken, “İlk Oyum Erdoğan’a, İlk Oyum AK Partiye’ programıyla da gençlerle buluştu. 
Milletvekili Adayı Hasan Murat Öz, seçim çalışmaları kapsamında şehrin farklı noktalarındaki kahvehane ve çay ocağı esnafını ziyaret ederek 14 Mayıs seçimleri için destek istedi. Sanayi Sitesi esnaflarını da ziyaret eden Öz, esnaf ve vatandaşların gösterdiği teveccühten duyduğu mutluluğu ifade ederek, “14 Mayıs’a kadar dur durak bilmeden hemşehrilerimizin kapılarını çalıp, gönül hanelerine konuk olmak için çalışmaya devam edeceğiz.” Dedi. 

AK Parti Milletvekili adayları seçim çalışmalarını sürdürüyor

Hasan Murat Öz, akşam ise İl Gençlik Kolları Başkanlığınca Yazıkanak beldesinde düzenlenen ‘İlk Oyum Erdoğan’a, İlk Oyum AK Partiye’ programında gençlerle buluştu. 
Gençlerin yoğun coşkusu, sevgisi ve ilgisiyle karşılanan Milletvekili Adayı Hasan Murat Öz, yaptığı konuşmada, “5 yıl boyunca Gençlik Kolları İl Başkanlığı yaptığım bu şehirde kardeşlerimle bu davaya hizmetkârlık yapmanın onurunu yaşadım. Bugün çıktığımız bu yeni yolculukta gençliğimizin desteği ve gücü benim için çok kıymetli. Bunun için her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Sizlerin gücü geleceğin büyük ve güçlü Türkiye’sini inşa edecek temel dinamiktir. İnanıyorum ki gençliğimiz 14 Mayıs’ta Doğru Adam’la yola devam kararını, gümbür gümbür sandıklara yansıtacak, Türkiye Yüzyılı meşalesini yakacaktır.” Diye konuştu. 

AK Parti Milletvekili adayları seçim çalışmalarını sürdürüyor

Konuşmasında muhalefete de yüklenen Öz, “Nerde bir tane millet düşmanı, nerede eli silahlı terör örgütü, nerede milli menfaatlerimize engel olmak isteyen birileri varsa Kılıçdaroğlu’nun yanında. Şuan Amerika Başkanı diyor ki Biz darbeyle indiremedik Tayyip Erdoğan’ı ama Kılıçdaroğlu’nu destekleyerek göndereceğiz. Bakıyorsunuz, FETÖ diyor ki 15 Mayıs’a biletimizi aldık geliyoruz. Bakıyorsunuz İsrail cumhurbaşkanı diyor ki muhalefeti destekliyoruz. Ben size soruyorum; Amerika’nın, İsrail’in, batının, özgürlük, mutluluk, huzur götürebildiği bir yer var mı? Irak’ın hali ortada, Sureyi dediler hali ortada, Libya, Yemen ortada. Bir şeyi kabul edelim, bunlar özgürlük, huzur adı altında girerler, sonra oranın bütün kaynaklarına çökerler ve sonra giderler. 

AK Parti Milletvekili adayları seçim çalışmalarını sürdürüyor
Benim sizlerden ricam 14 Mayıs seçimleri bir beka meselesidir. Bir tarafta milletle alakası olmayan Kılıçdardoğlu, bir tarafta da ömrünü millete adamış Recep Tayyip Erdoğan var. 21 yıllık hizmetlerin, yatırımların devam etmesini istiyorsak Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı ve partimizi en güçlü şekilde destekleyelim. İnanıyorum ki Elazığ’ımız bu kader seçiminde Cumhurbaşkanımızı ve onun yol arkadaşlarını yalnız bırakmayacaktır. İşte bugün burada gördüğümüz coşku ve heyecan gösteriyor ki, Elazığ’ımız 21 yıldır olduğu gibi bu seçimlerde de Doğru Adam ve Doğru Adımlarla Yola Devam diyecektir. ” şeklinde konuştu.

AK Parti Milletvekili adayları seçim çalışmalarını sürdürüyor

AÇIKKAPI: “MUHALEFET 3 OKULLA ÖVÜNÜP DEVASA HİZMETLERİ YOK SAYIYOR”

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Ejder Açıkkapı, muhalefetin Elazığ’da yapacağı 3 okulla övünüp şehrimize AK Parti tarafından yapılan 21 yıllık devasa hizmetleri yok saydığını ve bunları görmezden geldiklerini ancak milletin bu algılara kanmayacağını söyledi.
AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Ejder Açıkkapı, seçim çalışmalarını saha ziyaretleri ile sürdürürken bir yandan da 21 yıllık AK Parti hükümetlerinin Elazığ’da yaptığı devasa hizmetleri anlatmaya ve muhalefetin algı oyunlarına karşı yanıt vermeye devam ediyor.
Açıkkapı, ilçe ziyaretleri kapsamında Ağın, Keban ve Baskil’e giderek, esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. 

AK Parti Milletvekili adayları seçim çalışmalarını sürdürüyor

İlçelerde yoğun ilgi gören Açıkkapı, vatandaşların ilgisinin sandığa yansıyacağına inandığını kaydetti. 
İlçelerde esnaf ve vatandaşların sorun ve taleplerini dinleyen Açıkkapı, şehrin her yerini gezdiklerini ve muhalefetin yalnızca “3 okul” hizmetiyle övünüp sürekli milleti kandırma ve yalan söyleme peşinde olduğunu belirterek şu değerlendirmeyi yaptı: “Bu muhalefet hizmetten ne anlar. Liderinizle birlikte bu insanları ancak kandırırsınız, yalan söylersiniz. Yalandan başka işiniz yok sizin. Şehrin her noktasına gidiyoruz. Üç tane okul yapmışlar sözde. Onlarda ortada yok zaten. Bunu da sürekli söylüyorlar. Ne büyük iş yaptınız siz değil mi? 21 yıldır Elazığ'da ve Türkiye'de derslik sayılarını üç dört kat artıran, öğretmen sayısını kat kat artıran ve muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkmak için öğrencilerimizi en nezih ortamlarla buluşturan AK Parti’nin yapmış olduğu hizmetleri görmeyeceksin, değersizleştireceksin ama üç tane okul yapmayı büyük hizmet olarak göstereceksin.

AK Parti Milletvekili adayları seçim çalışmalarını sürdürüyor

Sadece 2022 yılı yatırım programı kapsamında şehrimizde 23 okul, 294 derslik yapılıyor. Merak edenler gidip ilgili kurumlardan bu rakamları alabilirler. Milletimiz bunları görüyor. Elazığ'da yapılanları da Türkiye'de yapılanları da görüyor. Muhalefet olacaksın ve sadece konuşacaksın. Muhalefet olacaksın sadece kandıracaksın. Harput’taki eğitim merkezini, Külliye'yi, Şehir Hastanesi'ni nereye koyacaksınız? Yapılan deprem konutlarını, kamu kurumlarımızın binalarını, Adliye Binasını, Defterdarlığı, havalimanını, ilçelere yapmış olduğumuz devlet hastanelerini nereye bırakacaksınız? Elazığ'da bin 65 km doğalgaz boru hattı döşedik bunu nasıl görmeden geleceksiniz? Türkiye'de sadece dört büyük şehirde doğalgaz imkanı varken bugün 81 ili doğalgaz imkanına kavuşturduğumuz gerçeğini nasıl saklayacaksınız? Bunları görmezden geleceksiniz ve üç tane okul yaptırdık diyeceksiniz. Allah razı olsun. O kadar da yapın, o kadar da olsun.”

AK Parti Milletvekili adayları seçim çalışmalarını sürdürüyor

Nazırlı: “Milletimizin asırlardır peşinde koştuğu hayaller AK Parti ile gerçekleşti”

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Mahmut Rıdvan Nazırlı, Türkiye’nin uzun yıllar hayal ettiği projelerin ve hizmetlerin AK Parti ile gerçekleştiğini belirterek; “Cumhuriyetimizin ilk 80 yılı boyunca kimi iktidarların beceriksizliği, kimilerinin gayri milliliği sebebiyle ilerlemeyen, engellenen ve hatta açıkça dinamitlenen hayaller AK Parti döneminde gerçekleşti” dedi. 
Seçim çalışmalarını yoğun tempoda sürdüren AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Mahmut Rıdvan Nazırlı, esnaf ve vatandaş ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor. 

AK Parti Milletvekili adayları seçim çalışmalarını sürdürüyor

Programı kapsamında Kadın Kolları Başkanlığının Ataşehir Mahallesinde düzenlediği mahalle buluşmasına katılan Nazırlı burada vatandaşlara hitap etti, 14 Mayıs seçimlerinin önemini anlattı. 

Seçim gezileri kapsamında Elazığ Belediyesi merkez binada bulunan personelleri ziyaret eden Nazırlı, çalışmalarında kolaylıklar diledi. 
Ziyaretlerde kendisine gösterilen yoğun ilgiden ötürü memnun olduğunu kaydeden Nazırlı, 14 Mayıs’ta Elazığ’dan çok güzel bir sonuç alacaklarına inandığını vurguladı. 

AK Parti Milletvekili adayları seçim çalışmalarını sürdürüyor

AK Parti’nin iktidara geldiği 2002 yılından itibaren asırlardır peşinde koşulan birçok projeyi hayata geçirdiğini anımsatan Nazırlı, sözlerini şöyle sürdürdü; “Milletimiz 21 yıldır hayalden gerçeğe dönüşen sayısız projeye, sayısız politikaya, sayısız kazanıma şahit oldu. Eğer bugün Cumhuriyetimizin ikinci asrını Türkiye Yüzyılı haline getirme hayalini konuşabiliyorsak, 21 yıldır ülkemize kazandırdığımız bu altyapı sayesindedir. AK Parti’nin 21 yılda ülkemize ve şehrimize kazandırdığı eser ve hizmetler, sadece son birkaç ayda açılışı yapılan projeler Türkiye Yüzyılında neler yapılacağını en güzel şekilde gösteriyor aslında. Asırlık hayalleri gerçekleştirmenin gururuyla bir kez daha vatandaşlarımızın huzurundayız. Tüm bu kazanımlarımızın devam etmesi için 14 Mayıs seçimleri büyük öneme sahip. Milletimizin asırlık hayallerini gerçeğe dönüştürmenin yanında bir büyük hamlenin, bir büyük şahlanışın temellerini de atacağımız 14 Mayıs’ta tüm vatandaşlarımızın dua ve desteğine talibiz.”

AK Parti Milletvekili adayları seçim çalışmalarını sürdürüyor

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN