AK Parti Kadın Kollarından deprem bölgelerine mutfak seti kampanyası 

AK Parti Elazığ İl Kadın Kolları, depremzedeler için başlatılan 'Sıcak Sofralar Tekrar Kurulsun Mutfak Seti' kampanyası ile deprem bölgelerindeki ailelere yardımları ulaştırıyor. 

PAYLAŞ
Elazığ Detay Haber - Gülşah Altaş

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığı, Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenenler iller için "Sıcak Sofralar Tekrar Kurulsun Mutfak Seti” kampanyası başlattı. Başlatılan kampanyaya Ak Parti Elazığ İl Kadın Kolları Başkanlığı da destek verdi. Bu kapsamda kampanya ile Elazığ, Adıyaman ve Malatya’daki depremzede ailelere yardımlar ulaştırılıyor. 

AK Parti Kadın Kollarından deprem bölgelerine mutfak seti kampanyası 

TÜVER: YARALARIMIZI EL BİRLİĞİYLE SARACAĞIZ 

AK Parti Elazığ İl Kadın Kolları Başkanı Burcu Tüver, yapılan çalışmalar hakkında bilgi vererek, “6 Şubatta Kahramanmaraş merkezli meydana gelen 11 ilimizi etkileye Türkiye’yi derinden sarsan Asrın Felaketi olarak nitelendirdiğimiz depremleri yaşadık. Yaşanan deprem sonrası teşkilatlarımız ilk günden itibaren depremin yaşandığı bölgeye âdete seferber oldular. Depremden etkilenen vatandaşlarımızı çadır kentlerde ve konteyner kentlerde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. İllerimize gelen depremzedeleri de kaldıkları yerlerde ziyaret ederek onlara destek olduk. Bugün burada 22 Şubatta Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığımız tarafından başlatılan ve 70 ilimizin de katılımıyla desteklenen “Sıcak Sofralar Tekrar Kurulsun Mutfak Seti” kampanyamızı başlatmış bulunuyoruz. Kampanya kapsamında Elazığ İl Kadın Kolları teşkilatı olarak tüm il, ilçe ve mahalle mensuplarımızın da destekleriyle yüzlerce adet kolilerimizi hazırladık. Hazırladığımız kolilerimizi Adıyaman ve komşu ilimiz Malatya’daki depremzede ailelerimize ulaştırdık. İlk günden bu yana depremzedelerimizi yalnız bırakmayan ve kampanyamıza destek olan herkese şükranlarımızı sunuyoruz. Bu zor günleri hep birlikte atlatacak yaralarımızı el birliğiyle saracağız” dedi.


 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN