AK Parti Gençlik Kollarından Genç MÜSİAD'a ziyaret 

AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Emre Burak Kürüm ve beraberindeki heyet, genç MÜSİAD Elazığ Başkanı Muhammet Furkan Göçer ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti. 

PAYLAŞ

AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Emre Burak Kürüm ve beraberindeki heyet, Genç MÜSİAD Elazığ Başkanı Muhammet Furkan Göçer ve Yönetim Kurulu üyelerini ziyaret etti. 

Başkan Göçer, nazik ziyaretlerinden ötürü Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Emre Burak Kürüm ve beraberindeki heyete teşekkür ederek,  Genç MÜSİAD’da geçmişte birlikte görev aldığımız kıymetli başkanım Emre Burak Kürüm ile başarılı çalışmalarda bulunduk. Gerek siyasi gerekse sivil toplum alanında yapmış olduğu çalışmalardan ötürü kendisine başarılarının devamını dilerim” dedi. Başkan Kürüm, Genç MÜSİAD Başkanımıza ve üyelerine misafirperverliklerinden ötürü teşekkür ederek,  Genç MÜSİAD’ın kurulduğu ilk günden bugüne bu ailenin içindeyim. Devam eden Dostluklarımız, asla unutulmayacak yaşanmışlıklarımız var. MÜSİAD bir okuldur. Bizlerde o okulun öğrencileriyiz. MÜSİAD bizlere bir ufuk kattı. Bu ufuk medeniyetimizin kök değerlerinden besleniyor. Şimdi Elazığ’da Genç MÜSİAD’ın büyüdüğünü ve iyi işler yapmaya başladığını görüyoruz. Genç MÜSİAD ve Ak Parti Gençlik kolları iş dünyası ve siyasi olarak uyum içinde olmuştur. Bundan sonra da aynı hassasiyetle hareket edeceğimizin bilinmesini istiyorum” dedi.


 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN