Yasemin Açık'tan taraftara 5 otobüs desteği

Elazığ İş Kadınları Derneği Başkanı Prof. Dr. Yasemin Açık, bordo beyazlı taraftarlara İstanbul'da oynanacak final maçına gitmeleri için 5 otobüs tahsis ederek önemli katkıda bulundu.

PAYLAŞ
Elazığ Detay Haber - Gülşah Altaş

Elazığ iş kadınları derneği başkanı Prof. Dr. Yasemin Açık’tan Elazığspor için bir katkı daha. Gerek yöneticilik yaptığı dönemde, gerekse de yönetim dışında olduğunda da bordo beyazlı kulübümüz için elini taşın altına ilk koyanlardan olan Prof. Dr. Yasemin Açık, bordo beyazlı taraftarlardan gelen Otobüs tahsisi isteğini kırmayarak, Cumartesi günü İstanbul Ali Sami Yen spor kompleksi Rams Park’ta saat 19:00’da oynanacak final karşılaşmasına gidecek taraftarlara 5 adet otobüs tahsis etti.

Yasemin Açık'tan taraftara 5 otobüs desteği

ELİKAD başkanı Prof. Dr. Yasemin Açık’ın yapmış olduğu 5 adet Otobüs jesti taraftarlarca memnuniyetle karşılanırken, Prof. Dr. Açık’a da teşekkür edildi.

Yasemin Açık'tan taraftara 5 otobüs desteği

Bilindiği üzere Prof. Dr. Yasemin Açık daha önce de Elazığspor’un yardım kampanyalarında maddi destekte bulunan kişilerin başında gelirken, deplasmanda da bordo beyazlı takımımıza gerek ulaşım, gerekse de konaklama konusunda önemli katkılar sağlamıştı. Prof. Dr. Açık’ın 5 otobüs desteği, şu ana kadar yapılan destekler içerisinde en fazla sayıyla ilk sırayı aldı

5 otobüsü taraftarların İstanbul’a ulaşımı için Elazığspor kulübüne tahsis eden Prof. Dr. Yasemin Açık’a bordo beyazlı kulübümüz de teşekkür etti.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN