Vali Toraman, Palu'da vatandaşlarla buluştu 

Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman Palu İlçesi'ni ziyaret etti. İlçede incelemelerde bulunan Vali Toraman, kurumları da ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi. 

PAYLAŞ
Elazığ Detay Haber - Muhammed Fatih Akarsu

Vali Dr. Ömer Toraman Palu’yu ziyaret etti. Vali Toraman ilk olarak, Palu Kaymakamı Hulusi Teke ile birlikte Köklüce Köy Korucu noktasını ziyaret ederek Köklüce Köy Muhtarı Nurettin Doğan ve korucular ile bir araya geldi. 

Vali Toraman, Palu'da vatandaşlarla buluştu 

Vali Toraman daha sonra İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Murat Evrenle bir araya gelerek Palu Gökdere Jandarma Komutanlığı'nı ziyaret ederek, Karakol Komutanı J. Astsubay. Serdal Kayhan'dan bilgi aldı.

Vali Toraman, Palu'da vatandaşlarla buluştu 

Vali Dr. Ömer Toraman, Palu Kaymakamı Hulusi Teke ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ali Şiş, İl Özel İdaresi tarafından bu sene yapımı gerçekleştirilecek olan Palu Gökdere - Akbulut - Büyükçaltı Grup Yolu'nda incelemelerde bulundu. Palu Kaymakamı Hulusi Teke, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Murat Evren ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ali Şiş, Palu Gökdere ve Büyükçaltı Köylerini ziyaret ederek, muhtar ve vatandaşlar ile bir araya gelip sorun ve taleplerini dinledi.


 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN