Ünlü sunucu Zafer Kiraz, Elazığlılarla buluşacak 

Diksiyon ve Beden Dili Eğitim Uzmanı Ünlü Haber Sunucusu Zafer Kiraz, Elazığ Medya, İnternet Yayıncıları ve Gazeteciler Derneği tarafından düzenlenen program kapsamında 17 Şubat Cumartesi günü Elazığ'da ücretsiz olarak seminer verecek. 

PAYLAŞ
Elazığ Detay Haber - Gülşah Altaş

Ünlü haber sunucusu Zafer Kiraz Elazığlılar ile buluşacak. Diksiyon, beden dili eğitim uzmanı ve ünlü haber sunucusu Zafer Kiraz, Elazığ Medya, İnternet Yayıncıları ve Gazeteciler Derneği tarafından düzenlenen “Zafer Kiraz’la Tecrübe Paylaşımı ve Etkili İletişim Semineri” programına katılmak üzere Elazığ’a gelecek. 

“Zafer Kiraz’la Tecrübe Paylaşımı ve Etkili İletişim Semineri” 17 Şubat Cumartesi günü 10.00 – 16.00 saatleri arasında Ahmet Tevfik Ozan Fuar ve Kongre merkezinde gerçekleştirilecek. Programda başarılı haber spikeri Zafer Kiraz, tecrübelerini Elazığlılarla paylaşacak. Diksiyon eğitimine katılım sağlayan kişilere ücretsiz olarak eğitim sertifikası verilecek. 

Ünlü sunucu Zafer Kiraz, Elazığlılarla buluşacak 

ELMİYAD Başkanı Erhan Bahçeci, basın sektöründe Türkiye’de duayen bir isim olan ve mesleğini başarıyla yürüterek yeni jenerasyona örnek olan Zafer Kiraz’ı Elazığ’da ağırlamaktan mutluluk ve gurur duyacaklarını belirterek, sektöre ilgisi olan herkesi programa davet etti.


 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN