Telçeken: Elazığspor için İstanbul'da kenetleniyoruz

Elazığ İstihdam Gelişim ve Eğitim Derneği (ELİGED) Başkanı Tugay Telçeken, Cumartesi günü İstanbul'da yapılacak Çimentaş Elazığspor ile 52 Orduspor maçı öncesi bir basın açıklaması yaparak şehrin tüm dinamiklerinin Elazığspor etrafında birleşmeleri gerektiğini söyledi.

PAYLAŞ
Elazığ Detay Haber - Gülşah Altaş

Elazığspor’un tüm Elazığlıların ortak değeri ve şehrimizin tanıtım yüzü olduğunu ifade eden Başkan Tugay Telçeken;

“Şehrimizin marka değeri tanıtım yüzü, ezelden ebede değişmeyen sevdamız Elazığsporumuz  25 mayıs cumartesi günü  İstanbul’da Rams park Ali samiyen spor kompleksinde  final mücadelesine çıkacak ve Allah’ın izniyle Elazığsporumuz şampiyonluk kupasını bu kadim şehre hediye ederek bu mutluluk ve  coşkuyu tüm Türkiye’de yaşayan hemşerilerimize  sunacaktır.

Şampiyonluk yolunda alın terleriyle mücadele eden futbolcularımız, teknik ekibimiz, Elazığspor Yönetimimiz her şart ve koşulda Elazığsporun yanında olan Belediye Başkanımız, Milletvekillerimiz, iş adamlarımız ve taraftar gruplarımızı kutluyorum.  Şampiyonluk kupasına atılacak son adımda 12. adam olarak tüm Elazığlı hemşerilerimizle Rams park Alisamiyen stadını bordo–beyaza boyamalıyız, Şehrimizin tanıtım yüzü Elazığspor için bizim çocuklara destek için İstanbul’da kenetleniyoruz” dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN