Sönmez'den Ak Parti Milletvekili Adaylarına hodri meydan

İYİ Parti'nin Elazığ Milletvekili Adayı 2023 Seçimlerinde en iddialı isimlerinden. Gittiği her yerde, konuştuğu her platformda Elazığ ve ülke gündemine dair konuşmaları ile ilgi ile takip edilen Sönmez,  Elazığ AK Parti milletvekili adaylarına '' Elazığ 1. Sıra Milletvekili Adayı olarak defalarca yaptığımız çağrı cevapsız kaldı. Bu cevapsızlık muhataplarımızın bu vekil adaylarımızın savunacak ve konuşacak hiçbir şeylerinin kalmadığının ifadesidir.'' Dedi.

PAYLAŞ
Elazığ Detay Haber - Ömer Kaya

SÖNMEZ, YEREL VE ULUSAL BASINDA EN ÇOK ELAZIĞ’I KONUŞAN İSİMLERDEN OLDU

Elazığ’ın en iddialı milletvekili adaylarından biri olan İYİ Parti 1. Sıra Milletvekili Adayı Av. Dr. İrfan Sönmez, yerel ve ulusal basında en çok yer alan ve Elazığ’ın sorunlarını en çok dile getiren isimlerden. Sönmez,  iddialı konuşmaları ve savunduğu her konuda sonuna kadar giderek her şeyi göze alması ile tanınan bir kişilik. Sosyal sorumluluğunun gereği olarak seçildiği takdirde susmayan, Elazığ’ın sıkıntılarının çözümü için en gür sesle konuşan bir milletvekili olacağını vurgulayan Sönmez, daha önce de çeşitli platformlarda AK Parti Milletvekili Adaylarına bir çağrıda bulunmuştu. 

KONUŞAMAMAK, TARTIŞAMAMAK BU VEKİL ADAYLARIMIZIN SAVUNACAK HİÇ BİRŞEYLERİNİN KALMADIĞININ İFADESİDİR

Son olarak yayımlanan bir video ile çağrısını yineleyen Sönmez şunları söyledi:  ‘’İYİ  Parti 1 sıra milletvekili adayı olarak defalarca, Adalet ve Kalkınma Partisi milletvekili adaylarını Elazığ'ın sorunlarını konuşmaya davet ettim. Her defasında davetimizi cevapsız bıraktılar. Konuşamamak, tartışamamak, davete icabet edememek, aynı zamanda bu vekil adaylarımızın savunacak konuşacak artık hiçbir şeylerinin kalmadığını ifadesidir. Biz Türkiye'nin problemlerini çözeceğiz. Elazığ'ın problemlerini biliyoruz. Toplumumuzu kutuplaştırmayacağız. Sevgi dili ile, barış dili ile hareket edecek, ülkeyi İçerisinde bulunduğu gergin atmosferden düzlüğe çıkaracağız. Ve hep birlikte kazanacağız.’’
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN