Şerifoğulları, Yıldızbağları Ve Esentepe Mahallelerini ziyaret etti

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Yıldızbağları ve Esentepe Mahallelerini ziyaret ederek yürütülen ve planlanan çalışmalara ilişkin incelemelerde bulundu.

PAYLAŞ
Elazığ Detay Haber - Gülşah Altaş

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, esnaf ve vatandaşlarla istişare ziyaretlerini sürdürüyor. Başkan Şerifoğulları, ziyaretleri kapsamında birim müdürleriyle birlikte ilk olarak Yıldızbağları Mahallesi'ni ziyaret etti. Mahalle Muhtarı İmam Taş ile birlikte mahalle sakinleri ile bir araya gelen Başkan Şerifoğulları, vatandaşların ihtiyaç ve taleplerini dinledi. Başkan Şerifoğulları daha sonra Esentepe Mahallesi'ni ziyaret ederek Mahalle Muhtarı İsmail Doğan ile bir araya geldi. 

Şerifoğulları, Yıldızbağları Ve Esentepe Mahallelerini ziyaret etti

Göreve başladıkları ilk günden itibaren esnaf ve vatandaş ziyaretlerine özel önem verdiklerinin altını çizen Başkan Şerifoğulları, “Şehrimizin dört bir yanını adil bir hizmet anlayışıyla hizmetlerle buluşturmak, şehrimizin gelişimine her alanda değer katmak amacıyla var gücümüzle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Şehrimizde bir yandan geleceğimiz adına büyük önem taşıyan altyapı yenileme çalışmalarımız devam ederken meydanlar, otoparklar, yollar, yaşam alanları, parklar gibi fiziki çalışmalarla şehrimizin üstyapısını zenginleştiriyor, sosyal ve kültürel belediyecilik çalışmalarımızla insanımızın yaşamına yepyeni değerler kazandırıyoruz.   

Şerifoğulları, Yıldızbağları Ve Esentepe Mahallelerini ziyaret etti

Topyekûn faaliyetlerimizi gayretle sürdürürken her fırsatta muhtarlarımızla, esnaflarımızla, hemşehrilerimizle ve elbette gençlerimizle bir araya geliyor, istişarelerde bulunuyoruz. Bugüne kadar olduğu gibi hemşehrilerimize söz verdiğimiz, şehrimiz adına çok kıymetli olan hizmetleri bir bir hayata geçirmeye devam edeceğiz. Elazığ’ımızı güzel hizmetlerle buluşturmaya, hemşehrilerimizin yaşam kalitesine değer katmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN