Rektör Göktaş, öğrencilerle bir araya gelmeyi sürdürüyor

Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş 'Çedene Bizden, Sohbet Sizden' buluşmaları kapsamında yaklaşık 15 öğrenciyle bir araya geldi. 

PAYLAŞ
Elazığ Detay Haber - Gülşah Altaş

Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş, “Çedene Bizden, Sohbet Sizden” programı kapsamında öğrencileri makamında ağırladı. Fırat Üniversitesi Kurumsal İletişim Koordinatörlüğü tarafından organize edilen “Çedene Bizden, Sohbet Sizden” buluşmaları kapsamında Rektör Prof. Dr. Göktaş yaklaşık 15 öğrenciyle bir araya geldi. Elazığ’ın yöresel lezzeti çedene kahvesinin öğrencilere ikram edildiği buluşmada öğrenciler Rektör Prof. Dr. Göktaş’a taleplerini iletti. 

GÖKTAŞ: “ELİMİZDEN GELEN TÜM ÇABAYI GÖSTERMEYE ÇALIŞIYORUZ” 

Öğrencileri tek tek dinleyen ve taleplerini not alan Rektör Prof. Dr. Fahrettin Göktaş, “Birçok akademik sıralamada üniversitemiz çok iyi seviyelere geldi. Ülkemiz genelinde adından sıkça söz ettiren bir Üniversite olduk. Bu başarılarda kuşkusuz en büyük paylardan birisi de öğrencilerimizdir. Öğrencilerimizin azim ve gayretlerini artırmak için elimizden gelen tüm çabayı göstermeye çalışıyoruz. Öğrencilerimizin sorunlarını ve taleplerini önemsiyor onlarla zaman zaman bir araya gelerek düşüncelerini dinliyoruz. Öğrencilerimizle artık geleneksel hale getirdiğimiz “Çedene Bizden, Sohbet Sizden” etkinliğinde çok verimli zaman geçiriyoruz. Etkinliğe katılan değerli öğrencilerimize teşekkür ediyorum” dedi. Rektör Prof. Dr. Göktaş’la bir araya gelen öğrenciler ise buluşmadan dolayı çok mutlu olduklarını ifade ederek Üniversite için yapılan çalışmalardan ve akademik başarılardan dolayı Rektör Prof. Dr. Göktaş’a teşekkür ettiler.


 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN