Necip Güngör Kısaparmak MTAL öğrencilerinden konser

Necip Güngör Kısaparmak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Halk Eğitim Merkezi işbirliğinde Öğrenci Korosu tarafından konser düzenlendi.

PAYLAŞ
Elazığ Detay Haber - Gülşah Altaş

Necip Güngör Kısaparmak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Elazığ Halk Eğitimi Merkezi işbirliğinde öğrencilerin kişisel gelişimlerini desteklemek ve yeteneklerini ortaya çıkarmak amacıyla yürütülen “Bir Hobim Olsun” projesi kapsamında öğrenci korosu tarafından konser düzenlendi. Programın açılış konuşmasını gerçekleştiren Necip Güngör Kısaparmak Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Halkla İlişkiler Bölümü Alan Şefi Nilgün Tabar, bir hobim olsun projesinin amacına ve proje kapsamında yapılan çalışmalara ilişkin bilgiler verdi.

Necip Güngör Kısaparmak Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü Atakan Kalkan, Bir Hobim Olsun projesinin oldukça başarılı ilerlediğini söyleyerek öğrencilerin proje kapsamında birçok değerli çalışma gerçekleştirdiğini kaydetti. Elazığ Halk Eğitim Merkezi Müdürü Kenan Tabar, yetişkin eğitimi faaliyetlerinin yanı sıra örgün eğitime devam eden öğrenciler için de çalışmalar yürüttüklerini ve bu çalışmaları arttırarak devam edeceklerini ifade etti. Elazığ Mesleki ve Teknik Eğim ile Hayat Boyu Öğrenmeden Sorumlu Şube Müdürü Metin Özgen, Türkiye’nin internet kullanımında dünyada birinci sırada yer aldığını söyleyerek gençlerin sosyal medya haricinde sosyal hayata katılması için yapılan projeleri değerli bulduğunu kaydetti. Elazığ İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Yiğit, yapılan projenin oldukça önemli olduğunu söyleyerek İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak öğrencilerin gelişimine katkı sunacak her türlü çalışmanın destekçisi olacaklarını ifade etti.

Program kürsü konuşmalarının ardından öğrenci korosu tarafından seslendirilen şarkılar ile devam etti.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN