Milletvekili Erol'dan Başkan Şerifoğulları'na teşekkür 

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ve belediye meclis üyelerine Kent Meydanının adının Cumhuriyet Medyanı olarak değiştirilmesinden dolayı teşekkür açıklaması yaptı. 

PAYLAŞ
Elazığ Detay Haber - Muhammed Fatih Akarsu

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ve belediye meclis üyelerine teşekkür etti. 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, “Kent Meydanı” olarak isimlendirilen alanın “Cumhuriyet Meydanı” olarak değiştirilmesinin memnuniyet verici olduğunu söyledi. Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Belediye Meclisi Ekim Ayı İlk Oturumunda; alanın 29 Ekim’de “Cumhuriyet Meydanı” adıyla hizmete gireceğini açıkladı ve 2. gün oy birliği ile Cumhuriyet Meydanı ismi tescillendi. Milletvekili Erol, “Kent Meydanı” olarak isimlendirilen projenin tamamlanmasının ardından alana “Cumhuriyet Meydanı” isminin verilmesinin memnuniyet verici olduğunu belirtti.

EROL: EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜR EDEREK PROJENİN ŞEHRİMİZE HAYIRLI OLMASINI DİLİYORUM 

Erol, yaptığı açıklamada: “Bu alana Cumhuriyet Meydanı isminin verilmesi gerçekten memnuniyet verici. Projeyi de önemli bir proje olarak görüyorum. Kentin zaten hem böyle bir meydana hem de otoparka ihtiyacı vardı. Meydanın ismi de projeye yakışan bir isim oldu. Projenin açılış günü de oldukça anlamlı bir güne tekabül ediyor. 29 Ekim’de yani Cumhuriyetimizin kuruluş yıldönümünde açılışı olacak. Bu vesileyle başta Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Meclis Üyelerimiz olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ederek projenin şehrimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.


 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN