Milletvekili Demirbağ, OSB yolunda inceleme yaptı

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, yenileme çalışmaları devam eden Yazıkonak-Yurtbaşı Organize Sanayi Bölgesi yolunda incelemelerde bulundu. Milletvekili Demirbağ, yenilenecek olan yolun bölgeye hayırlı olması temennisinde bulundu.

PAYLAŞ
Elazığ Detay Haber - Gülşah Altaş

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, Elazığ’daki temaslarına devam etti. Milletvekili Demirbağ bu kapsamda, Elazığ İl Özel İdaresi tarafından yenileme çalışması devam eden Yazıkonak-Yurtbaşı Organize Sanayi Bölgesi yolunda inceleme yaparak yetkililerden bilgi aldı. Milletvekili Demirbağ’a, Yazıkonak Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Vahap Güneş de eşlik etti.

Milletvekili Demirbağ, OSB yolunda inceleme yaptı

DEMİRBAĞ: BÖLGEMİZE HAYIRLI OLSUN

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ; “Elazığ İl Özel İdaremiz tarafından hem Yurtbaşı ve Yazıkonak beldelerimizle hem de Organize Sanayi Bölgemizin faydalanacağı bir yol genişletme ve asfalt çalışması gerçekleştiriliyor. Buradaki yol yenileme çalışması tamamlandıktan sonra yine aradaki yollarda da çalışma gerçekleştirilecek hava muhalefeti yaşanmadığı takdirde. Bölgemize hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

Milletvekili Demirbağ, OSB yolunda inceleme yaptı

GÜNEŞ: SAYIN VEKİLİMİZE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

Yazıkonak Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Vahap Güneş ise; “Bu çalışmalar Sayın Vekilimiz Zülfü Demirbağ sayesinde gerçekleşti. Allah kendisinin eksikliğini vermesin. Sayın vekilimize çok teşekkür ediyoruz” ifadesinde bulundu.

MİLLETVEKİLİ DEMİRBAĞ, KOVANCILAR’DA

Öte yandan AK Parti Elazığ Milletvekili Demirbağ, Kovancılar ilçesinde de temaslarda bulundu. Milletvekili Demirbağ, ilçe esnafı ve vatandaşları ziyaret ederken Demirbağ, İl Genel Meclisi Başkanı İbrahim Şerbet ile Kovancılar Belediye Başkanı Hacı Akpınar’la da bir araya geldi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN