Milletvekili Demirbağ'dan Başkan Bahşi'ye ziyaret 

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, Eğitim Bir Sen Elazığ 1 No'lu şube Başkanı İbrahim Bahşi ile bir araya gelerek, çalışmalarında başarılar diledi. 

PAYLAŞ
Elazığ Detay Haber - Muhammed Fatih Akarsu

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, Elazığ’daki ziyaretlerini sürdürüyor. Milletvekili Demirbağ bu kapsamda, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen kongrede yeniden başkanlığa seçilen, Eğitim Bir Sen Elazığ 1 No’lu Şube Başkanı İbrahim Bahşi’yi ve yönetimini ziyaret etti. Ziyarette Milletvekili Demirbağ’a, AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Kazım Sevinç de eşlik etti. 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Eğitim Bir Sen Elazığ 1 No’lu Şube Başkanı İbrahim Bahşi, “Sayın vekilimiz her zaman bizleri ziyaret ediyor. Bugün de bizlerle birlikte oldu. Kendisine üyelerimiz ve şahsım adına teşekkür ediyorum. Bu anlamda ilimizdeki yerel sorunları kendisine iletme fırsatı bulduk. Zaten sayın vekilimi her zaman sorunlarımızı dinliyor. Kendilerine teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum” dedi. 

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ da Bahşi ve ekibini tebrik ederek; “Eğitim Bir Sen Elazığ 1 No’lu Şube Başkanı İbrahim Bahşi’yi ziyaret ettik. Eskiden beri bu görevi başarıyla yürütüyor. Yeniden başkan seçildi kendisi. Bizler de tebrik ediyoruz. Yönetim kuruluyla birlikte nice hayırlı çalışma gerçekleştirmelerini diliyorum” ifadesinde bulundu.


 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN