MHP İl Başkanı Bal, ilçe teşkilatları ile buluştu 

Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ İl Başkanı Yunus Bal ilçe teşkilatlarını ziyaret ederek parti üyeleri ile istişarede bulundu. 

PAYLAŞ
Elazığ Detay Haber - Muhammed Fatih Akarsu

Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ İl Başkanı Semih Işıkver’in istifasının ardından geçtiğimiz hafta MHP Elazığ İl Başkanlığı görevine Merkez İlçe Başkanlığı görevini yürüten Yunus Bal getirilmişti. MHP Elazığ İl Başkanı Yunus Bal’da çalışmalarına hızlı bir şekilde başladı. Başkan Bal, Ağın, Keban, Baskil, Kovancılar, Karakoçan, Palu, Maden ve Sivrice İlçe Teşkilatlarını ziyaret ederek parti üyeleri ile istişarelerde bulundu. 

MHP İl Başkanı Bal, ilçe teşkilatları ile buluştu 

Başkan Bal, ziyarete İlişkin yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: 

Sürekli sahada, vatandaşlarımızın içinde ve yanında olacağız. Elazığ'ımızın her karışına, her metrekaresine, her bireyine dokunabilmek için hız kesmeden gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz. Güçlü Elazığ, güçlü Türkiye ve güçlü Milliyetçi Hareket Partisi idealimiz doğrultusunda ayrım yapmadan, ötekileştirmeden her kesimi ve herkesi kucaklayarak, birleştirerek yolumuza devam edeceğiz. Önümüzdeki genel seçimlerin Elazığ ve ülkemiz için ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz ve tüm stratejilerimizi, tüm çalışmalarımızı bu öneme binaen geliştiriyoruz.


 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN