Merhum Yanılmaz Dualarla Anıldı
- 23.03.2021 09:03
- Güncelleme: 23.03.2021 09:03
Elazığ Detay Haber - Gülşah Altaş
Elazığ Eski Milletvekili ve iki dönem belediye başkanlığı görevlerinde bulunan Hamza Yanılmaz vefatının 10’uncu yılında düzenlenen mevlidi şerif ile dualarla anıldı.
Akıncılar Derneği tarafından düzenlenen program Aziziye Cami’sinde gerçekleşti. Programa merhum Yanılmaz’ın sevenleri katıldı. Kuran’ı Kerim tilaveti ile başlayan program Mevlid-i Şerif ve dualarla devam etti.
İlk Yorum Yazan Sen Ol!