Kültür ve Turizm Bakanlığı Elazığ'da personel alımı yapacak 

Kültür ve Turizm Bakanlığı taşra teşkilatı birimlerinde istihdam edilmek üzere Elazığ'dan sözleşmeli 7 kişi alınacak. 

PAYLAŞ
Elazığ Detay Haber - Ömer Kaya

Kültür ve Turizm Bakanlığı taşra teşkilatı birimlerinde istihdam edilmek üzere 2022 KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle, yazılı ve sözlü sınav yapılmaksızın sözleşmeli 36 Büro Personeli, 62 Koruma ve Güvenlik Görevlisi ve 29 Temizlik Personeli alımı yapılacak. 

Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre Elazığ’dan da 7 kişi istihdam edilecek. Yapılacak alımlardan Büro Personeli görevine Elazığ’dan 3 kişi, Koruma ve Güvenlik Görevlisi (erkek, KGG-1) görevine 1 kişi, Koruma ve Güvenlik Görevlisi (erkek, KGG-2) görevine 1 kişi, Temizlik Personeli görevine ise 2 kişi alınacak.

BAŞVURU ŞEKLİ VE YERİ Başvurular elektronik ortamda 26.05.2023-09.06.2023 tarihleri arasında alınacak. Başvurmak isteyen adaylar, e-Devlet üzerinden Kültür ve Turizm Bakanlığı- Kariyer Kapısı-İşe Alım İşlemlerinin Yapılması veya Kariyer Kapısı https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr üzerinden başvurularını gerçekleştirebilecek. Aranan şartlardan herhangi birini taşımadığı tespit edilen adayların başvurusu değerlendirmeye alınmayacak.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN