Kavaklı'dan, Vakıflar Genel Müdürlüğü irtibat bürosunun kapatılmasıyla ilgili açıklama 

HÜDA PAR Elazığ İl Başkanı Yasin Kavaklı Vakıflar Genel Müdürlüğü`nün Elazığ`daki bürosunun kapatılmasıyla ilgili açıklamalarda bulundu. 

PAYLAŞ
Elazığ Detay Haber - Muhammed Fatih Akarsu

Vakıflar Genel Müdürlüğü`nün Elazığ`daki bürosu kapatıldı. HÜDA PAR Elazığ İl Başkanı Yasin Kavaklı büronun kapatılmasıyla ilgili açıklamalarda bulundu. 

BAŞKAN KAVAKLI AÇIKLAMA YAPTI 

Başkan Kavaklı açıklamasında, “Vakıflar Genel Müdürlüğü`ne de buradan çağrıda bulunuyoruz. Elâzığ ciddi bir depremi atlatmış ve ciddi bir şekilde zarar görmüş, darbe almış bir şehirdir. Kurum olarak Vakıflar Genel Müdürlüğü`nün Elazığ’daki irtibat bürosunun kapatılması ilk olacaktır. Depremzedelerimizi ilk yalnız bırakan siz olmayın. Vereceğiniz hizmetler Elazığ’daki, vatandaşlarımızı memnun edecek, fakirlerimizin yoksullarımızın umudu olacaktır. Öğrencilerimizin eğitimine destek sağlayıp, vatandaşlarımızın ihtiyacını karşılayacak şekilde bir hizmet anlayışıyla tekrardan irtibat bürosunun açılmasını sizlerden bekliyoruz. Elazığ’daki yüzlerce aileye yardım ediyorsunuz. Sizin yardımlarınızdan istifade etmek isteyen vatandaşlarımız ise şu anda irtibat büromuza giderek geri dönüyor ve evraklarını size ulaştıramıyor. Bunun önüne geçebilmek için irtibat bürosunun açılması için tekrar değerlendirmek, tekrar açılmasını sağlamak sizin asıl görevlerinizden biri olmalıdır. Sözün özü Elazığ’daki depremden sonra depremzedeleri ve Elazığ halkını yalnız bırakan, irtibatını koparan, ilk siz olmayın” dedi.


 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN