İlahiyat Fakültesi öğrencilerinden anlamlı destek

Fırat Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğrencileri 3 Akülü Sandalye alarak Türkiye Sakatlar Derneği Elazığ Şubesi'ne teslim etti. Sakatlar Derneği Elazığ Şube Başkanı Metin Fırat Fakülteyi ziyaret ederek öğrencilere teşekkür etti.

PAYLAŞ
Elazığ Detay Haber - Gülşah Altaş

Fırat Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğrencileri kendi harçlıkları ile 3 engelli vatandaşa akülü sandalye temin etti.

Türkiye Sakatlar Derneği Elazığ Şube Başkanı Metin Fırat, İlahiyat Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Murat Gökalp ve öğrencilere teşekkür ederek, plaket takdim etti.

İlahiyat Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Murat Gökalp buradan bir filiz yeşerdi, dileriz bu filiz çınara döner dedi. Dr. Öğr. Üyesi Gökalp, “Bu sosyal sorumluluk şuuruna sahip olmalarından dolayı en ziyadesiyle takdirleri hak ediyorlar. Rabbim hiçbir zaman onları darda koymasın. İnşallah bundan sonraki hayatlarında da sosyal sorumluluk şuurunu kardeşlik şuurunu devam ettirirler. Bu ruhu öldürmezler. Buradan bir filiz yeşerdi, dileriz ki bu filizi çınara dönüştürürler” dedi.

İlahiyat Fakültesi öğrencilerinden anlamlı destek

Türkiye Sakatlar Derneği Elazığ Şube Başkanı Metin Fırat, tüm hocalardan aynı desteği bekliyoruz dedi.

Başkan Fırat, “Bugün Fırat Üniversitesi İlahiyat Fakültesinde öğrencilerimizle bir aradayız. Bunun mimar 3 engelli kardeşlerimize kendi harçlıklarını toplayıp Aküllü araç temin edip kendilerine takdim ettiler. Bizlerde İlahiyat Fakültesi Öğrencileriyle bir araya gelip kendilerine teşekkür ettik. Plaket takdiminde bulunduk. Burada ben Murat Hocamıza çok teşekkür ediyorum. İlahiyat Fakültesi Dekanı Veysel Beye de çok teşekkür ediyorum” dedi.

Fırat Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Veysel Özdemir, bu hizmetlerin katlanarak devam etmesini temenni etti.

İlahiyat Fakültesi öğrencilerinden anlamlı destek

Böylesine güzel bir işe vesile oldukları için öğrencilerimin gözlerinden öpüyorum ve Murat Hocamıza da minnettar olduğumu belirtiyorum. Allah hepsinden razı olsun teşekkür ederim” dedi. İnşallah böyle hayırlı hizmetleri katlandırarak devam ettireceklerdir inşallah” dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN