İHH Elazığ İnsani Yardım Derneğinden ramazan yardımları

İHH Elazığ İnsani Yardım Derneği Ramazan ayı dolayısıyla bir yandan deprem bölgelerindeki faaliyetlerini sürdürürken bir yandan da Elazığ'da bulunan fakir, muhacir ve depremzedelere yönelik yardımlarını devam ettiriyor.

PAYLAŞ
Elazığ Detay Haber - Gülşah Altaş

İHH Elazığ Şubesine hayırseverler tarafından ulaştırılan malzemelerden oluşturulan gıda paketleri ve unlar dernek binasına gelemeyen ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı.

İHH Elazığ İnsani Yardım Derneğinden ramazan yardımları

Yapılan yardımlar hakkında bir değerlendirmede bulunan İHH Elazığ İnsani Yardım Derneği Başkanı Erdal Altunbaş, Ramazan ayı dolayısıyla dernek binasına gelemeyen ihtiyaç sahiplerine emanetlerini kendilerinin ulaştırdığını belirterek, Elazığ’daki yetim ve muhacirlerin yanında depremzedelere de yardımları ulaştırdıklarını kaydetti.

İHH Elazığ İnsani Yardım Derneğinden ramazan yardımları

Deprem bölgesinde ilk günden buyana çalışmalar gerçekleştirdiklerini, Malatya’da halen aşevlerinin iftar ve sahurda 1.400/1.500 kişiye yemek çıkarmaya devam ettiğini vurguladı. Merkezin yanında ilçelerde bulunan şubelerinde benzeri faaliyetleri gerçekleştirmeye devam ettiklerini belirten Altunbaş, hayırseverlerden gelen bağışları ihtiyaç sahiplerine ulaştırmada veren el ile alan el arasında köprü olmaya devam edeceklerini sözlerine ekledi.
 
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN