FÜ ile Meteoroloji Bölge Müdürlüğü arasında iş birliği protokolü imzalandı 

Fırat Üniversitesi kampüs alanında kurulması planlanan otomatik meteoroloji gözlem istasyonu ile ilgili Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Meteoroloji Genel Müdürlüğü Elazığ 13. Bölge Müdürlüğü arasında protokol imzalandı. 

PAYLAŞ
Elazığ Detay Haber - Muhammed Fatih Akarsu

Fırat Üniversitesi Rektörlüğü ile Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Meteoroloji Genel Müdürlüğü Elazığ 13. Bölge Müdürlüğü arasında Fırat Üniversitesi kampüs alanında kurulması planlanan otomatik meteoroloji gözlem istasyonu ile ilgili protokol imzalandı.   

Rektörlük makamında düzenlenen protokol imza törenine; Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş, Meteoroloji 13. Bölge Müdürü Ömer Faruk Kaya ile Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Soner Özgen katıldı. Protokol Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş ile Meteoroloji 13. Bölge Müdürü Ömer Faruk Kaya arasında imzalandı. İmzalanan protokol kapsamında, Fırat Üniversitesi kampüs alanında kurulması planlanan otomatik meteoroloji gözlem istasyonu ve alt ekipmanlarının kurulabilmesi için ihtiyaç duyulan gözlem sahasının belirlenmesi yer alıyor.


 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN