Elazığlılar Bağımsız Aday Açık'ı SKM Açılışında Bağrına Bastı

Elazığ Bağımsız Milletvekili Adayı Prof. Dr. Yasemin Açık'ın Seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılışı gerçekleştirildi. Yoğun bir katılım ve büyük bir coşkuyla gerçekleştirilen açılış töreninde vatandaşlar 'O sene bu sene' diyerek slogan attılar.

PAYLAŞ
Elazığ Detay Haber - Gülşah Altaş

Elazığ’dan Bağımsız Milletvekilli Adaylığını açıkladıktan sonra gittiği her platformda büyük bir coşkuyla karşılanan Prof. Dr. Yasemin Açık’ın Seçim Koordinasyon Merkezi de büyük bir coşkuyla açıldı.

“ELAZIĞ SENİNLE GURUR DUYUYOR”

Genç yaşlı kadın erkek büyük bir katılımın yaşandığı SKM açılışı adeta mitinge döndü. Vatandaşlar dakikalarca Prof. Dr. Yasemin Açık’la ilgili sloganlar attı. “Elazığ seninle gurur duyuyor” sloganları ile karşılanan Prof. Dr. Yasemin Açık alanda kendisini bekleyen vatandaşlarla buluştu.

PROF. DR. AÇIK: ŞEREF VERDİNİZ

Büyük bir coşku ve sevgi seli içerisinden geçerek kürsüye çıkan Prof. Dr. Yasemin Açık, “Sizlerden aldığımız güçlü destekle Elazığ Bağımsız milletvekili adayı olarak çıktığımız bu yolda, bugün burada sizlerle birlikte Seçim Koordinasyon Merkezini açacağız. Hoş geldiniz, şeref verdiniz”

ŞİMDİ, YENİ HİZMETLERE KOŞMANIN GÜÇLÜ ADIMLARINI ATIYORUZ”

Şehrin ortak aklının SKM açılışında attığını belirten Prof. Dr. Yasemin Açık, “Bu şehirde doğan, bu şehirde yaşayan ve yatırımlarını, akademik ve sivil topum örgütü çalışmalarını bu şehirde yapan Elazığ aşığı bir kardeşiniz olarak karşınızdayım. Bizim Elazığ aşkımız ve sevdamız sözde ve sloganda değil, özde ve yürekte olan bir sevdadır; Bu sevdaydı,  yatırımlarımızı bu aziz şehre yaptıran. Bu sevdaydı, 5 bin dolayında hemşerimizin istihdamıyla şehrimize değer katan. Şimdi, bu sevdamızı ve Elazığ aşkımızı sizlerle birlikte daha da büyütmek ve şehre her alanda hizmete dönüştürmenin heyecanını yaşıyoruz. Şimdi, yeni hedeflere ve yeni hizmetlere koşmanın güçlü adımlarını atıyoruz” ifadelerini kullandı.

GELECEĞİMİZ, UMUDUMUZ, GENÇ KARDEŞLERİM”

Gençlere de seslenen Prof. Dr. Yasemin Açık, “Sizlerin varlığı, heyecanı ve enerjisi, benim için adeta kesintisiz güç kaynağı oldu. Elazığ’ın geleceğinde en büyük söz hakkı sizindir. Bu seçimin kaderini ve şehrin geleceğini siz belirleyeceksiniz. Siz aynı zamanda Elazığ’ın yeniden şahlanışının da öncüleri olacaksınız. Gelecek beş yılda Elâzığ’ın gençlerinin hedefleri için, hayalleri için ve de ideallerini hayata geçirmek için sizlerle takım ruhu içerisinde çalışmak bizim en büyük hedefimiz olacak” ifadelerini kullandı. Prof. Dr. Yasemin Açık’ın bu sözleri gençler tarafından büyük alkış topladı.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN