Demirdağ: Hazar Şiir Akşamları'na davetlisiniz

Bu sene 26.'sı gerçekleştirilecek olan hazar şiir akşamları 6-7-8 Ekim tarihleri arasında ünlü şair yazar 'Sezai Karakoç' anısına 'İnsan Sevgisi' teması ile gerçekleştirilecek. İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Ahmet Demirdağ, programa tüm Elazığlıları davet etti. 

PAYLAŞ
Elazığ Detay Haber - Gülşah Altaş

Hazar Şiir Akşamları 6-7-8 Ekim tarihleri arasında ünlü Şair Yazar “Sezai Karakoç” anısına “İnsan Sevgisi” teması ile gerçekleştirilecek. 26’ncı Uluslararası Hazar Şiir Akşamları 6 Ekim Cuma günü Şairlerin Öğrencilerle Buluşmaları programıyla start alacak. Şairler Yürüyüşüyle devam edecek olan program yine aynı akşam Fırat Üniversitesi Kültür ve Kongre Merkezi’nde Elazığlı Usta Sanatçı Esat Kabaklı’nın konseriyle tamamlanacak. 

Demirdağ: Hazar Şiir Akşamları'na davetlisiniz

7 Ekim Cumartesi günü Hazar Şiir Akşamları’nın 2. gününde ise katılımcılara Tarihi Harput, Göllübağ Köyü, Hazar Gölü ve Uluslararası Hazar Şiir Akşamları resim sergisi gezisi düzenlenecek. Daha sonra ise Sivrice Kültür ve Kongre Merkezi’nde tüm şairlerin katılımıyla şiir gecesi düzenlenecek. 26’ncı Uluslararası Hazar Şiir Akşamları, 8 Ekim Pazar günü Keban Gezisi ile noktalanacak. Yurtiçinden ve yurtdışından birçok şairin yer alacağı programın dolu dolu geçeceğini ifade eden İl Kültür ve Turizm Müdürü Ahmet Demirdağ, programa Elazığlıları davet etti.


 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN