CHP'li Erol, seçim çalışmalarına devam ediyor 

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, seçim çalışmalarına devam ediyor. 

PAYLAŞ
Elazığ Detay Haber - Ömer Kaya

CHP Elazığ Milletvekili ve 28. Dönem Elazığ Milletvekili adayı Gürsel Erol, yaklaşan 14 Mayıs seçimleri öncesinde saha çalışmalarına yoğunluk verdi. Bu kapsamda Yazıkonak ve Yurtbaşı beldelerini gezen Erol, her iki beldede de coşkuyla karşılandı. Esnafla görüşüp sorun ve taleplerini dinleyen Erol’a vatandaşlar da yoğun ilgi gösterdi. Vatandaşlarla sohbet edip CHP Genel Başkanı ve Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’na destek isteyen Erol, seçilmeleri halinde önemli gördükleri başlıkları hemen hayata geçireceklerini belirtti. Vatandaşlara hitap eden Erol, ‘’Biliyorsunuz, 14 Mayısa tarihi bir seçim geçireceğiz. Millet İttifakının Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’na desteklerinizi bekliyoruz. Genel Başkanımızın verdiği ve seçilmesi durumunda hemen hayata geçireceği sözler var. 

CHP'li Erol, seçim çalışmalarına devam ediyor 

Bunlardan biri de emeklilere yönelik. Biliyorsunuz emeklilere bayram ikramiyesi ödeniyor. Bizim dönemimizde bu ikramiye tutarı asgari ücrete eşitlenecek. Seçimlerin hemen ardından Kurban Bayramında farkıyla birlikte bu ödeme gerçekleştirilecek. Bu sadece emeklilere yönelik söz, bunun dışında toplumun tüm kesimine, 7’den 70’e herkesi kapsayacak çeşitli adımlar atılacak. Bunların hayata geçmesi için bize destek olmanızı istiyoruz. Kısa süre içerisinde verdiğimiz tüm sözleri hayata geçireceğiz. Bunun yanında biliyorsunuz, Genel Başkanımızın Elazığ’la ilgili önemli konuşmaları da oldu. Bunlardan biri de Elazığ’a Bakanlık verileceği müjdesiydi. 21 yıllık mevcut iktidar döneminde bu gerçekleşmedi. İnşallah Genel Başkanımızın Cumhurbaşkanı seçilmesi halinde bu sözü de yerine getireceğini sizlere müjdeliyoruz’’ dedi. 
 CHP'li Erol, seçim çalışmalarına devam ediyor 
Güzel bir havada geçen konuşmanın ardından çevredeki vatandaşlar, alkışlar çalarak, millet ittifakını destekleyeceklerini açıkladı.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN