Bulut: Elazığ Gıda Kontrol Laboratuvar Müdürlüğü hizmet binası yenilendi 

AK Parti MKYK Üyesi ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut Elazığ Gıda Kontrol Laboratuvar Müdürlüğünün hizmet binası yapımıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Bulut, '2018 yılında temeli attığımız 'Yeni Hizmet Binası' deprem ve pandemiye rağmen hızlıca tamamladık. Hizmet binasını bitirdik ve hizmete aldık' dedi. 

PAYLAŞ
Elazığ Detay Haber - Muhammed Fatih Akarsu

Elazığ Gıda Kontrol Laboratuvar Müdürlüğü yeni hizmet binasının yapımı tamamlandı. Yapımı tamamlanan Gıda Kontrol Laboratuvarı binası ile ilgili AK Parti MKYK Üyesi ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut açıklamalarda bulundu. 

Bulut: Elazığ Gıda Kontrol Laboratuvar Müdürlüğü hizmet binası yenilendi 

BULUT: YENİ HİZMET BİNASINI DEPREM VE PANDEMİYE RAĞMEN HIZLICA TAMAMLADIK 

AK Parti MKYK Üyesi ve Elazığ Milletvekili Metin Bulut, “1990 yılından bugüne Tunceli, Bingöl ve Muş illerimizi kapsayan bölgeye hizmet veren “Elazığ Gıda Kontrol Laboratuvar Müdürlüğü” Yeni Hizmet Binası ile hizmetini sürdürmektedir. 2018 yılında temeli attığımız “Yeni Hizmet Binası” deprem ve pandemiye rağmen hızlıca tamamladık. Hizmet binasını bitirdik ve hizmete aldık.

Bulut: Elazığ Gıda Kontrol Laboratuvar Müdürlüğü hizmet binası yenilendi 

Elazığ Gıda Kontrol Laboratuvar Müdürlüğü bünyesinde 7 Laboratuvar birimi etkin hizmet veriyor: Numune Kabul ve Raporlama- Fiziksel Analiz laboratuvarı- Kalıntı analiz laboratuvarı- Katkı Mikotoksin Analiz Laboratuvarı-Kimyasal Analiz Laboratuvarı-Mikrobiyoloji Analiz Laboratuvarı- Minarel Analiz Laboratuvarı Elazığ Gıda Kontrol Laboratuvar Müdürlüğü Kalite Yönetim Birimi ve İdari birimleri 150’ye yakın analiz çeşitliliği ve son model laboratuvar cihazları ile hizmet veriyor. Gıda kontrol takibinde labaratuvar ortamlarının çok daha etkin ve verimli kullanılması için alt yapı güçlendirme desteklerimiz devam edecek” ifadelerini kullandı.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN