Baskil, evladı İrfan Sönmez'i bağrına bastı

İYİ Parti Elazığ Milletvekili Adayı Av. Dr. İrfan Sönmez, seçim çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ediyor. Gittiği her yerde büyük ilgi ile karşılaşan Sönmez, esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek talep ve isteklerini dinledi. 

PAYLAŞ
Elazığ Detay Haber - Ömer Kaya

Sönmez ile görüşen vatandaşlar en çok depremde evleri zarar gören vatandaşlar yıkılan konutların yeniden yapılması konusunu ve istihdamda torpil ve liyakatsizlik konusundaki şikayetlerini dile getirerek çözüm konusundaki isteklerini dile getirdiler.  
Ziyaretlerinde vatandaş ve esnafları dinleyen Sönmez, seçim sonrası yapılacak projeleri anlattı. Vatandaşların büyük bir ilgiyle dinlediği Sönmez ziyaretleri sonrası yaptığı değerlendirmede şu ifadelere yer verdi.

SÖNMEZ: ELAZIĞ’IN SAHİPSİZLİĞİ BASKİL’DE DE KENDİNİ GÖSTERİYOR 

Baskil özellikle üzerinde durduğumuz ve sorunlarını yakinen takip ettiğimiz bir ilçemiz. Ne yazık ki sahipsiz Elazığ, bu ilçemizde de sahipsiz Baskil söylemine dönüşmüş. Kayısı üretiminde çok büyük bir paya sahip olan Baskil’de bu güne kadar bir Şıra Pazarının kurulmamış olması yöneticilerin duyarsızlığındandır. Elazığ kayısı pazarında hak ettiği yere getirilememiştir. 
Bunun dışında maalesef gittiğimiz her ilçemizde yaşanan sorunlar Baskil’de de yaşanıyor. İktidar yol yaptık diyor. Ama ilçelerimizde hala ulaşım sıkıntısı çok ciddi boyutta. Yollar yapılmamış. Birçok kazalar oluyor. 

Baskil, evladı İrfan Sönmez'i bağrına bastı

LİYAKATSİZLİK, ADAM KAYIRMA BASKİLLİ HEMŞERİLERİMİZİN DE BOYNUNU BÜKÜYOR

Depremden dolayı birçok depremzedeyi ağırlayan Baskil’imizde konut sorunu devam etmekte. Bana Kılıçdaroğlu’nun TOKİ  evlerini yaparken 5 kuruş almayacağız vaadinden memnun olduklarını dile getiriyorlar. Ben hukukçuyum. Prosedürleri iyi biliyorum. Devletimiz güçlüdür. Bu evleri deprem sonrasında afetzedelere ücretsiz yapıp teslim etmesi gerekiyor. Millet İttifakı olarak iktidara geldiğimizde bu sözümüzün yerine geldiğini göreceksiniz.

Baskil, evladı İrfan Sönmez'i bağrına bastı

Sadece Elazığ değil, ülkemizin her yerinde liyakatsiz kadroların varlığı sistemi bir çıkmaza sürüklemiş. İş alımlarında torpil en büyük kıstas olmuş. Vatandaşlarımız artık bu kayırmacılık düzeninden bıkmış durumda.

15 MAYIS’TAN İTİBAREN ÜLKEMİZ DAHA ADİL, DAHA DEMOKRATİK VE DAHA ÖZGÜR BİR DÜZENE GEÇECEK

Baskil, evladı İrfan Sönmez'i bağrına bastı

Biz bunları biliyoruz. Ve söz veriyoruz. 15 Mayıs ‘tan itibaren ülkemiz daha adil, daha demokratik daha özgür bir düzene geçecek. Bu gün dinlediğimiz, bize aktarılan bütün sorunların çözümü için inşallah seçilirsem mecliste var gücümle çalışacak, bana temsil yetkisini veren hemşerilerimin sesi olacağım. ‘’
Sönmez daha sonra Şehit Fethi Sekin’in kabrini ziyaret ederek dua etti. 

Baskil, evladı İrfan Sönmez'i bağrına bastı

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN