Başkan Yıldırım: Kimseye verilmiş sözümüz yok 

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, 31 Mart 2024'te yapılacak olan yerel seçimlerde şehir genelinde zafer elde etmek için en ideal adayları belirlemek için yoğun çaba harcadıklarını belirterek, 'Şehrimizin merkez, ilçe ve beldeleriyle tamamını AK Belediyecilikle buluşturma arzusundayız' dedi. 

PAYLAŞ
Elazığ Detay Haber - Gülşah Altaş

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, ilçe gezilerini tamamladı. Milletvekilleri ve teşkilat mensuplarıyla birlikte ilçeleri gezerek teşkilatlarla bir araya gelen Başkan Yıldırım, amaçlarının 31 Mart seçimlerinde zafer elde etmek olduğunu kaydetti.

Başkan Yıldırım: Kimseye verilmiş sözümüz yok 

14 Mayıs ve 28 Mayıs seçimlerinin ardından ara vermeden saha çalışmalarına başladıklarını anımsatan Başkan Yıldırım konuyla ilgili açıklamasında, “AK Parti’de bir seçim bittiğinde diğer seçim hazırlıkları başlar. Bu hem genel merkezde böyledir hem de il, ilçe ve beldelerde. Hamd olsun göreve geldiğimiz günden beri sahadayız. Merkez İlçemiz, Kadın Kollarımız, Gençlik Kollarımız, Belediye Başkanlarımız, İl Genel ve Belediye Meclis Üyelerimiz her zaman vatandaşımızın yanında ve sorunlara çözüm arıyorlar.

Başkan Yıldırım: Kimseye verilmiş sözümüz yok 

Biz de yapılan seçim hazırlıkları kapsamında ilçelerimizi gezelim istedik. Elazığ’ımızın 10 ilçesine Milletvekillerimiz, İlçe Koordinatörlerimiz ve teşkilat mensuplarımızla birlikte ziyaret gerçekleştirdik. Tabi bu ziyaret sadece seçim odaklı değildi. Var olan sorunları yerinde görmek, çözüm üretmek ve vatandaşlarımızın taleplerini almak için onların ayağına kadar gitmiş olduk. Tabi bilindiği gibi önümüzde bir yerel seçim var. 

Başkan Yıldırım: Kimseye verilmiş sözümüz yok 

Bizler AK Parti olarak Seçim İşleri Başkanlığımızın belirlediği program dahilinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Şu an partimize hem merkez belediyemiz için hem de ilçe ve beldeler için aday adayı olduklarını açıklayan isimler var. Meclis üyesi olmak için çalışan arkadaşlarımız var.

Başkan Yıldırım: Kimseye verilmiş sözümüz yok 

Biz seçim bölgelerinin tamamında iddialıyız. Zaten şu an bir çok belediye AK Parti’de. Biz 20 seçim bölgesine AK Belediyeciliği yerleştirmek istiyoruz. Şu an için hiçbir seçim bölgesinde adaylarımız net değil, kimseye verilmiş bir söz de yok. Süreç devam ediyor. 

Başkan Yıldırım: Kimseye verilmiş sözümüz yok 

En ideal aday tespitlerini yaparak şehrimizde büyük bir zafer kazanmak istiyoruz. Ben bu duygularla ilçe ziyaretlerimizde bizlere eşlik eden kıymetli milletvekillerimize, Merkez İlçe, Kadın ve Gençlik Kolları Başkanlarımıza teşekkür ediyor, ziyaretlerimizde bizleri en iyi şekilde ağırlayan teşkilat mensuplarımıza şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Başkan Yıldırım: Kimseye verilmiş sözümüz yok 


 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN