Başkan Şerifoğulları'ndan Başkan Alan'a ziyaret 

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İdris Alan'ı makamında ziyaret etti. 

PAYLAŞ
Elazığ Detay Haber - Gülşah Altaş

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İdris Alan’ı makamında ziyaret ederek istişarelerde bulundu. 

ALAN: ELAZIĞ’IMIZ İÇİN BİRLİKTE MESAİ HARCAMAKTAN MEMNUNİYET DUYUYORUZ 

Ziyaret esnasında açıklamalarda bulunan Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, “Elazığ Belediye Başkanımız Sayın Şahin Şerifoğulları’nı ağırlamaktan son derece memnuniyet ve mutluluk duyduğumu ifade etmek isterim. Başkanımızla birlikte, ortak çalışmalarımızın üzerinden geçerek, şehrimizin ekonomisi hakkında istişarelerde bulunduk. Birlikte görev yaptığımız süreçte şehrimizin ve üyelerimizin sorunlarını kendilerine çok rahat ifade ederek hızlıca sonuca ulaştığımız, çözüm odaklı, güler yüzlü,  Elazığ’ımız için birlikte mesai harcamaktan memnuniyet duyduğumuz Belediye Başkanımız Sayın Şahin Şerifoğulları’nın ilimiz için gerçekleştirdiği örnek çalışmaları ve üstün gayretleri sebebiyle kendilerine Odam ve Şahsım adına teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. 

ŞERİFOĞULLARI: BAŞKANIMIZIN DESTEKLERİNİ HER ZAMAN HİSSEDİYORUZ 

Ziyaret esnasında açıklamalarda bulunan Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ise, “Elazığ’ımızın en güçlü STK’sı olan Ticaret ve Sanayi Odamızın Kıymetli Başkanı Sayın İdris Alan Beyefendiyi ziyaret ederek, şehrimizin sorunlarını istişare etmek, sorunlara çözüm bulmak için bir araya geldik. Desteklerini her zaman, güçlü bir şekilde hissettiğimiz başkanımıza misafirperverlikleri sebebiyle teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.


 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN