Başkan Şerifoğulları: 41 mahallenin tamamında aktif bir belediyeyiz

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, şehir genelinde yapımı devam eden belediye çalışmalarını kontrol etmek üzere bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

PAYLAŞ
Elazığ Detay Haber - Muhammed Fatih Akarsu

İncelemelerine Aksaray Mahallesi ile başlayan Başkan Şerifoğulları, Güney Çevre Yolu ile şehir merkezi bağlantısını sağlayan bulvar üzerindeki “Aksaray Köprüsü ”nün, devam eden çalışmalarını inceledi. 

Başkan Şerifoğulları: 41 mahallenin tamamında aktif bir belediyeyiz

AKSARAY MESİRE ALANINA VATANDAŞLARDAN TAM NOT

Daha sonra belediye tarafından yepyeni bir dinlenme alanına dönüştürülen Aksaray Mesire Alanı'nda incelemelerde bulunan Başkan Şerifoğulları, çocuklarıyla birlikte alanda vakit geçiren ailelerle sohbet etti.
Atıl durumdaki bir noktanın yapılan çalışmalarla yemyeşil bir piknik alanına dönüştürülmesinin hem sosyal yaşamlarına hem de mahallelerine değer kattığını ifade eden vatandaşlar, Başkan Şerifoğulları’na memnuniyetlerini belirttiler.

Başkan Şerifoğulları: 41 mahallenin tamamında aktif bir belediyeyiz

KIZILAY MAHALLE SAKİNLERİYLE İSTİŞARE

Ziyaretlerinin ikinci ayağında ise Kızılay Mahallesi'ni ziyaret eden Başkan Şerifoğulları, mahalle sakinleriyle bir araya gelerek belediye çalışmaları hakkında vatandaşlarla istişare etti.
Daha sonra Kazım Karabekir Caddesi’nde devam eden yol genişletme çalışmalarını inceleyen Başkan Şerifoğulları, çalışmalar neticesinde 3 gidiş, 3 geliş olmak üzere toplam 6 şeride çıkarılacak yeni yolun bölge trafiğini rahatlatacağını kaydetti.

RIZAİYE MAHALLE SAKİNLERİNDEN BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI’NA TEŞEKKÜR

Son olarak Rızaiye Mahalle sakinleriyle buluşan Başkan Şerifoğulları, Muhtar Hayrettin Tanyıldız’ı ile birlikte vatandaşların talep ve önerilerini dinlediler. Mahalle içerisinde yapılan ve yapılması planlanan çalışmalar hakkında mahalle sakinleriyle fikir alışverişinde bulunan Başkan Şerifoğulları’na vatandaşlar da taleplerini belirterek teşekkür ettiler.

 “Gönül Belediyeciliği” kapsamında neredeyse her gün vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Şerifoğulları ise 41 mahallenin tamamında aktif ve üretken bir belediyecilik anlayışıyla çalıştıklarını belirterek, “Her gün iş üretiyoruz, her mahallede kaliteli ve yerinde hizmetler gerçekleştiriyoruz.” dedi.


 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN