Başkan Alan, Ticaret Bakanı Bolat'ı ziyaret etti 

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBTİM Yönetim Kurulu Üyesi İdris Alan, Ticaret Bakanı Prof. Dr. Ömer Bolat'a hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak yaşadıkları sorunları aktardı. 

PAYLAŞ
Elazığ Detay Haber - Gülşah Altaş

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBTİM Yönetim Kurulu Üyesi İdris Alan, TOBTİM Yönetimi ile birlikte Ticaret Bakanı Prof. Dr. Ömer Bolat’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Başkan Alan, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Ticaret Bakanı Bolat’a gerçekleştirilen ziyarette üyelerin problemlerini iletti. 

ALAN: ÜYELERİMİZİN PROBLEMLERİNİ BAKANIMIZA İLETTİK 

Ziyaretlerin ardından açıklamalarda bulunan Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, “TOBTİM Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Ender Yorgancılar ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte Ticaret Bakanı Prof. Dr. Ömer Bolat’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Akabinde toplantıya geçerek TOBTİM olarak gündemimizde yer alan maddeleri ve Üyelerimizin problemlerini Sayın Bakanımıza ilettik. İlgilerinden ve misafirpervekliklerinden ötürü kendilerine teşekkür ediyoruz” İfadelerinde bulundu.


 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN