Başkan Alan mahalle muhtarları ile iftarda buluştu

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan iftar yemeğinde Elazığ'daki muhtarlarla bir araya geldi.

PAYLAŞ
Elazığ Detay Haber - Gülşah Altaş

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan Elazığ’daki 42 Muhtarla düzenlenen iftar yemeğinde muhtarlarla bir araya geldi.

ALAN: ŞEHRİMİZİN SORUNLARINI EN İYİ MUHTARLARIMIZ BİLİR

Muhtarlar ile birlikte olmaktan son derece memnun olduğunu vurgulayan Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, “Bugün İftar Programımızda İlimizde seçilmiş 42 Muhtarımızı misafir etmenin mutluluğunu yaşıyorum. Muhtarlarımızı davet etmemizdeki sebep, seçim döneminde ziyaretlerimiz esnasında Muhtarlarımıza özellikle sık sık bir bir araya gelerek ilimizin problemleri, sıkıntıları üzerine konuşacağımızı, istişare edeceğimizi ifade etmiştik. Sizler bizim değerlimizsiniz, kıymetlimizsiniz. İlimizin problemlerini en iyi bilen sizlersiniz. Allah’a şükürler olsun bu mübarek Ramazan akşamında muhtarlarımız ile bir araya geldik. İfade etmemiz gerekiyor ki; Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Ramazan aylarında bizlere ayırdığı bütçeler ile Üyelerimizle programlar düzenleyip, ihtiyaç sahibi ailelere yardımcı oluyorduk. Bu sene depremlerden dolayı bu bütçe deprem bölgelerine aktarıldı. Bizler de Yönetim ve Meclisteki arkadaşlarımız ile bir araya gelerek karar aldık. Açıklamamızda mahsur görmüyoruz, 500 Bin TL’lik bütçe ile alışveriş çekleri oluşturduk. Bir kısmını Meclisteki arkadaşlarımıza, bir kısmını da bugün ağırladığımız kıymetli Muhtarlarımız ile paylaşacağız. Bunu açıklamamızdaki amaç da ihtiyaç sahiplerini en iyi muhtarlarımız bilir. Bu noktaya dikkat çekip, öncülük yapmak adına açıklama ihtiyacı duyduk. Katılımlarından ötürü kendilerine Odamız ve şahsım adına teşekkür ediyorum. Ramazan-ı Şerif’in hayırlar getirmesini yüce Rabbimizden niyaz ediyorum. Ülke olarak kritik bir seçim sürecine girdik. Beraber çalışacağımız arkadaşlarımızdan, İlimize kim hayırlı hizmetlerde bulunacaksa, kim sorunlarımıza problemlerimize koşacaksa, Rabbim onlara nasip etsin. Bu duygu ve düşünceler ile hepinize en derin saygı ve sevgilerimi sunuyorum” ifadelerine yer verdi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN