Başkan Akın 8. olağan kongrelerini değerlendirdi 

Saadet Partisi 8. Olağan kongresi gerçekleştirildi. Kongreye Elazığ İl Başkanı Abdullah Akın ve teşkilat üyeleri de katıldı. Başkan Akın, '8. olağan kongremiz, milletimize umut olmuştur' dedi. 

PAYLAŞ
Elazığ Detay Haber - Gülşah Altaş

Saadet Partisi 8. Olağan kongre toplantısı Hacı bayram Veli Kongre salonunda düzenlendi. Düzenlenen kongreye Saadet Partisi Elazığ İl Başkanı Abdullah Akın ve yönetim kurulu üyeleri de katılım sağladı.

AKIN: 8. OLAĞAN KONGREMİZ, MİLLETİMİZE UMUT OLMUŞTUR 

Kongrenin ardından açıklamalarda bulunan Başkan Akın, “30 Ekim 2022 Pazar Günü, Hacı Bayram Veli Kongre Salonunda Saadet Partimizin 8. Olağan Kongresini yoğun bir katılımla icra etmiş bulunuyoruz. Tüm teşkilat mensuplarımızın yüksek bir motivasyon ve kararlılığa sahip olduğunu görmekten mutluluk duyduğumu ifade etmek istiyorum. Kongrede ortaya çıkan coşkulu tablo, milletimize umut olmuştur. Saadet Partimiz yarım asırdan fazladır, milletimize, ülkemize en büyük katkıları sunmuş en büyük adımları atmasını sağlamıştır. Bundan sonra da ilk seçimde iktidara gelerek ilkelerinden taviz vermeden aynı kararlılıkla milletimize en hayırlı hizmetleri yapacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Bu kongre büyük bir kalabalıkla yapılmasına rağmen, gerçek gücümüzün sadece küçük bir parçasıdır, numunesidir. Birileri istemese bile, üzülse bile bu gücün gerçek kısmını seçimde göstereceğiz inşallah. Kongremizin ilimize, ülkemize ve tüm insanlığa hatırlar getirmesini Cenab-ı Hak’tan diliyorum” ifadelerini kullandı.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN