Elazığ Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk Haberleri
SON DAKİKA

Elazığ Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk Haberleri

Ahmet Yesevi SBL Kütüphanesi açıldı 

Elazığ Ahmet Yesevi Sosyal Bilimler Lisesi’nde öğretmen Behice Sarıkamış’ın katkıları ile yapılan ve adı verilen kütüphanenin açılışı gerçekleştirildi. 

Sahada Kitap Var Projesi ödül töreni gerçekleştirildi 

Amatör Spor Kulüpleri sporcularına yönelik düzenlenen “Sahada Kitap Var” projesinin ödül töreni gerçekleştirildi. 

Cemil Meriç Fen Lisesi Kütüphanesi açıldı 

Milli Eğitim Bakanlığı’nın “Kütüphanesiz Okul Kalmasın” Projesi kapsamında Cemil Meriç Fen Lisesine yaptırılan kütüphanenin ve matematik atölyesinin açılış gerçekleştirildi. 

Kütüphane açılışları devam ediyor

‘Kütüphanesiz Okul Kalmayacak’ projesi kapsamında Elazığ’da kurulumları yapılan yeni kütüphanelerden birinin daha açılışı gerçekleştirildi.

Muhabbetimiz bol olsun projesi devam ediyor

Elazığ İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından başlatılan ve ilimizdeki pansiyonlu öğrencilere yönelik olarak düzenlenen Muhabbetimiz Bol Olsun Projesi kapsamında; Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk, beraberindeki eğitim yöneticileri ile birlikte Mehmet Koloğlu Anadolu Lisesi pansiyonunda kalan öğrencilerle bir araya geldi.

Şehidimiz Faruk Barut şehadet yıldönümünde isminin verildiği okulda anıldı

23 Kasım 2017 tarihinde Bingöl-Elazığ karayolunda şehit düşen Faruk BARUT’ un şehadetinin 4’ncü seneyi devriyesinde, isminin verildiği Şehit Faruk Barut Çok Programlı Anadolu Lisesinde İl Milli Eğitim Müdürü Feyzi GÜRTÜK, şehidimizin ailesi ve öğrencilerin katılımıyla anma programı düzenlendi.

Şehidimiz adına okulda şehitlik köşesi oluşturuldu 

Ağınlı Şehidimiz Hasan Halit Küçük’ün adının verildiği okulda, şehidimizin öğrenciler tarafından tanınması için şehitlik köşesi oluşturuldu. 

Şehit Mehmet Öter MTAL öğrencileri ödüllendirildi 

Diyarbakır uluslararası aşçılık ve pastacılık yarışmasına katılan Şehit Mehmet Öter Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri 3 altın 1 bronz madalya ile ödüllendirildi. 

Meslek liseleri cankurtaran simidi oldu

2020 yılının başlarında ortaya çıkan Covid-19 salgını ve sonrasında yaşanan süreç mesleki eğitimin önemini bir kez daha ortaya koydu.

Bu proje 10 bin dolar hibe aldı 

Elazığ Şehit Nadir İpek Ortaokulu Müdürü Reşat Cengiz’in yazdığı "Bugünün Bilimi Yarının Teknolojisi " adlı proje Avustralya Büyükelçiliği 10 Bin Dolar hibe almaya hak kazandı.