Elazığ GSİM'den anlamlı proje 

Gençlik ve Spor Elazığ İl Müdürlüğü, enerji üretimine katkı sağlamak amacıyla önemli bir projeye imza attı. İl Müdürlüğü enerji tasarrufu ile mücadele başlattı. 

PAYLAŞ
Elazığ Detay Haber - Gülşah Altaş

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü her platformda çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor. Bu kapsamda Gençlik ve Spor Elazığ İl Müdürlüğü bünyesindeki gençler; önemli bir projeye daha imza attı. İl Müdürlüğü’nce başlatılan kampanyada enerji tasarrufu yapmak ve geleceğe daha güzel günler bırakmak hedefleniyor. 

Elazığ GSİM'den anlamlı proje 

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, “İnsanoğlu var olduğundan bu yana, Dünya’da nüfus arttıkça nüfusla doğru orantılı olarak enerji ihtiyacı da artmaktadır. Geçmişten günümüze kadar insanlığın her zaman enerjiye ihtiyacı olmuştur. Enerji tasarrufu kişiyi ekonomik olarak da rahatlatır. Dünya'nın bir gerçeği olan küresel ısınmayı enerji tasarrufu yaparak önleyebiliriz. Enerji tasarrufu yaparak geleceğimize yatırım yapabiliriz. Enerji tasarrufu sayesinde doğa ve çevre büyük ölçüde korunmuş olur. Günümüzün en önemli ihtiyaçlarından olan ve aşırı kullanma ile gelecek nesilleri zor durumda bırakacak olan enerjinin kaynaklarımızı gereği kadar ve bilinçli kullanılmasının sağlanması amacıyla gençlerin çağrısına gelin kulak verip gelen mesajları lütfen dikkate alalım.

Elazığ GSİM'den anlamlı proje 

"Tasarruf sadece bugünü değil yarını da düşünme bilincidir. Sadece kendini değil, parçası olduğumuz dünyayı da düşünmektir. Yeni yılda en büyük önceliklerimizden bir taneside tasarruftur" Gençlik ve Spor il müdürlüğü olarak; Kaynaklarımızı önemseyen, enerji üretmek kadar enerjiyi tasarruflu kullanmakta önemli olduğunu anlatan gençlerimizi tebrik ediyoruz. Gençlerimizin bu çağrısına herkesin kulak vermesini ve uygulamasını talep ediyoruz” denildi.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN